خدمات ما چیست؟

صنعت کاران حرفه ای، ما را انتخاب می کنند

کادر مجرب با بیش از 30 سال سابقه

کادر شرکت پرگاس تماما مهندس و مجرب میباشند.

تولید، صادرات و واردات محصولات

تولید بهترین ماشین آلات با قیمت پایین صورت میگیرد.

طراحی محصولات بر اساس نیاز شما

طراحی ماشین آلات بر اساس سفارش و نیاز شما صورت میگیرد.

نصب ماشین آلات

در صورت نیاز به نصب ماشین آلات، در کوتاهترین زمان بر اساس نیاز شما نصب انجام میپذیرد.

ویژگی های ما

خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش شرکت مهندسی آرد پرگاس صنعت اوراسیا در طول مدت گارانتی به صورت مرتب کارخانه آردسازی موضوع قرارداد را زیر نظر خواهد گرفت و سپس این واحد در طول دوره خدمات پس از فروش، ارتباط مستمر با کارخانه مذکور را خواهد داشت. کلیه قطعات یدکی مورد نیاز ماشین آلات چه در دوره گارانتی و چه پس از این دوره، طی هماهنگی کارشناسان این واحد و در کم ترین زمان ممکن به واحدهای مربوطه ارسال می گردد تا کلیه ماشین آلات در بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن آماده بهره برداری باشند

تحویل پروژها به صورت کلید در دست

شرکت مهندسی آرد پرگاس صنعت اوراسیا کل فرآیندهای طراحی پروژه، ساخت ساختمان، سیستم های سیلو، تولید ماشین آلات و نصب و راه اندازی را انجام می دهد.

شرکت ما به طور مستمر از خواسته ها و انتظارات مشتریان خود پیروی می کند. هدف شرکت مهندسی آرد پرگاس صنعت اوراسیا همیشه ارائه کارآمدترین تسهیلات با مناسب ترین قیمت است. ما برای سودآوری و بازگشت سریع سرمایه گذاری مشتریان خود تمام تلاش خود را می کنیم.

اصول ما:

  • صرفه جویی در مصرف برق
  • نگرش تولید رقابتی
  • حداکثر بازده
  • سودآوری بالا با تولید با کیفیت بالا
  • رضایت مشتری
  • راه حل های زیست محیطی

تحویل پروژها به صورت کلید در دست

شرکت مهندسی آرد پرگاس صنعت اوراسیا با دارا بودن پرسنل مجرب، متخصص و آموزش دیده در زمینه ساخت و تولید و با بهره گیری از تکنولوژی دارا بودن واحد تحقیق و توسعه این شرکت جهت به روزآوری دستگاهها اقدام به تولید ماشین آلات جهت بهبود کیفیت آرد در کارخانجات را دارا می باشد. کیفیت بالای این ماشین آلات، مدیون تکنولوژی و دانش فنی ارزشمند شرکت، پرسنل مجرب و سازمان کاری منضبط، مواد اولیه مرغوب و قطعات و لوازم استاندارد، ماشین ابزارهای ویژه، سیستم کنترل و تضمین کیفیت قدرتمند می باشد.

نصب و راه اندازی

کيفيت نصب و راه اندازي ماشين آلات، مونتاژ بخشهاي مختلف يک دستگاه ، چيدمان و اتصال قسمتهاي مختلف يک خط توليد همگي عواملي هستند که در خط توليد و عملکرد آنها بسيار حائز اهميت هستند.واحد طراحی شرکت مهندسی آرد پرگاس صنعت اوزاسیا کلیه نقشه های نصب و جاگذاری ماشین آلات را با نرم افزارهای پیشرفته کامپیوتری تهیه می کند و پرسنل مجرب نصب بر اساس نقشه های دقیق و با نظارت مهندسی مستمر در اسرع وقت کار نصب را انجام می دهند و عملیات راه اندازی توسط گروه ویژه تا مرحله تحویل انجام می شود.